Forrest Gump Team

Záluží u Třemošné
724 929 642
jiriciprag@gmail.com

Startovní listina 03/2016

Podrtženi a vyznačeni mají startovné zajištěno, neboť se registrovali a uhradili včas :-)

ONLINE REGISTRA JE UKONČENA. PŘIHLÁSIT JE MOŽNÉ POUZE NA MÍSTĚ!!


číslo jméno team
1 Ciprová Oldřiška Forest Gump team
2 Hradecká Ľubica Forest Gump team
3  Bohatá Markéta  Klatovy
4 Palacký Václav Forest Gump Team
5 Palacká Darinka Forest Gump Team
6 Miňovský Dušan Plzeňští běžci-
BK Plzeň 
7 Němejcová Zuzana B KV Holýšov
8 Peroutka Tomáš Witte bike team
9 Miňha Jarda Cukřík tým
10 Miňhová Petra Cukřík tým
11 Rajzr Lukáš xxx
12 Šůcha Jan 321Start
13 Cipra Jiří Forest Gump team
14 Říhová Andrea Forest Gump team
15 Janoušková Šárka Forest Gump team (děti)
16 Petrová Vlaďka Forest Gump team
17 Vojtíšek RadovanMoon kil sun
18 Ryneš Tomáš  Klatovy
19 Bajcurová Kristýna Plzeň - 777
20 Nadymáček Vlastimil Pokemon Tým 
21 Šusterová Jana Mílové
22 Zimanzl Josef Mílové
23 Čížek Miroslav Plzeň
24 Rapčan PetrBěhny a coury
25 Šváb Štěpán Bruslarna.cz 
26 Javorský Lukáš www.Našegaráž.cz
27 Šusterová Michaela Mílové
28 Veselá Marie  Báječné ženy v běhu
29 Šleis Ondřej  Hlemýždi 
30 Friedl Tomáš  321Start 
31 Sydorenko Vasyl Luby United
32 Bednář Vojtěch  B-15 running team 
33 Bednář Milan  B-15 running team 
34 Dubský Dalibor  Třemošná 
35 Hyťhová Pavla 321 start
36 Hraba Martin  
37  Skala Petr  
38  Suchý Miroslav  Justice league of America
39 Weberová Kateřina Forest Gump Team
40 Weber Václav  Forest Gump Team 
41 Borský Vladimír Klatovy
42 Horák Jan  tým * 
43 Šturmová Barbora  Forest Gump team
44 Hanzlíková Hana  Eaglovice team 
45 Palacký Marek Forest Gump team (děti)
46  Gracíková Lenka Šeříkovka drink team
47  Soukup Martin  Soukup team
48  Růžička Martin  TJ Tlučná
49  Behenský Jan  Rozběháme Česko
50  Procházka Petr  TJ Tlučná
51 Posekaný Ondřej www.Našegazáž.cz
52  Šampalík Martin  TJ Tlučná
53  Kašpar Jan  TJ Tlučná
54  Soušek Jakub  Plzenec Killerz
55  Suchý Tomáš st.  Senior florbal Skvrňany
56  Suchý Tomáš ml.  FBŠ Slavia Plzeň
57  Juhová Iveta  
58  Stoklasová Lucie  Rychlá rota
59  Brátka Jiří  Rychlá rota
60  Salai Petra  Rychlá rota
61  Salai Ondřej  Rychlá rota
62  Feiferlík Pavel  Vesmírní lidé
63  Bláha Pavel  Flexibooks
64  Lejčko Petr  Lobežští psi
65  Králová Eva  Flexibooks
66  Mrázová Lucie  
67  Jelínek Adam  Fred
68 Kvapil Petr Forest Gump team
69 Rom Pavel Tornádo Hradiště
70  Vaník Vítězslav  Explosiw bike team
71  Chuchma Václav  
72  Ciglerová Jana  
73  Tichota David Nýrsko 
74  Pop David Forest Gump team
75  Foltýnová Petra P+J tým 
76  Zuzák Jiří P+J tým
77 Liška David Forest Gump team
78 Máslová Veronika  
79 Žohová Hana  Eaglovice team 
80 Stöckelmayer Lukáš  Vesmírní lidé 
81 Stöckelmayerová Pavlína  Vesmírní lidé 
82 Zadražil František  Relax-Fit Team 
83  Nocarová Marta  Festina Lente
84  Nocar Josef st.  Festina Lente
85  Nocar Josef ml.  Festina Lente
86 Hrabíková Zdena Plzeňští běžci
87 Rumpík Viktor  Lokomotiva Beroun 
88 Bejk  Vyběhej se 
89  Kreml Bohumil Most
90  Konopík Ondřej  
91 Ženíšek Jakub  Tornádo Hradiště 
92  Soukupová Julie  4151
93  Bureš Ondřej  Buráci
94  Kuchtová Nikol  Buráci
95  Klásková Zuzana  321start
96  Benda Tomáš  Cyklo Atom
97  Salzmann Marcel  Plzeň
98  Bejček Michal  Vyběhej se
99  Bejčková Zlatuška  Vyběhej se
100  Štrunc Michal Vyběhej se 
101  Polívková Petra  
102  Miňovská Iva  Plzeňstí běžci
103  Holeček Ivan  Plzeň
104  Svejkovská Teodora STS Svojkovice Brod
105  Malý Josef  TJ Challenge for a dream
106  Wiesner Konstantin
 
 
107  Bejdáková Denisa  
108  Markvart Jakub  Lokomotiva Plzeň
109  Rybáková Veronika Rozběháme Česko
110  Liška Vojtěch  Rozběháme Česko
111
 Matoušková Marcela iThinkBeer 
112  Boučková Jana  AC Rokoska
113  Vlček Petra  
114  Mužíková Barbora  
115  Dolejší Lenka  Klatovy
116  Valdmanová Lucie  Klatovy
117  Beroušková Helena  PSP Klub koloběhu Plzeň
118  Zoder Jan  Dýšiná
119  Tošner Michal  KOS Plzeň
120  Hlinovský Tomáš  J.D. Šulin
121  Votíková Vendula  
122  Motisová Helena  
123  Klein Honza  321 Start
124  Černý Karel  RK Evropa
125 Kasík Miroslav 
PSP KK Plzeň 
126   Vokáč Jan                
127  Suská Dominika  
128  Baránková Šárka  
129  Totzauer Pavel  
130  Švábová Kateřina  
131  Růžičková Jana  Slimák tým
132  Matoušková Lucie xxx
133  Maloun Petr iči a skreči v piči
134  Krupička František Krupičkovi
135  Krupička Jindřich Krupičkovi
136  Krupička František  Krupičkovi
137  Urbanová Irena Slimák tým
138  Růžička Karel Slimák tým
139  Berka Jan Slimák tým
140  Pfeifer Lukáš SK Radbuza renegades
141  Paluch Jan  SK Radbuza renegades
142  Jadlovský Ondřej  
143  Pěčková Markéta  
144  Šůcha Matěj 321start
145  Šůchová Veronika 321start
146  Milianets Christina 321start
147  Milianets Olesia 321start
148  Rumpíková Kristina Frbulové
149  Prega Jaroslav  
150  Harmáček Václav Rozběháme Česko
151  Patejdlová Marcela  Team
152  Brejchová Magda Team
153  Majer Jan Silvini Madschus team
154  Reichman Ivo  
155  Lisá Žaneta Vacek cecek tým
156  Manová Michaela  
157  Boček Josef  Pro legraci
158  Potůčková Eva  Etriatlon team
159  Šach Jaroslav  
160  Dudek Milan Nový věk TT Trusnov
161    
162    
163    
164    
165    
166    
167    
168    
169    
170    
321  Krs Honza
 321start