Forrest Gump Team

Záluží u Třemošné
724 929 642
jiriciprag@gmail.com

Forestova šestka březen 2018

 

Pořadí Kategorie Startovni Cislo Jmeno Prijmeni klub Cas
1 D 176 Zuzana Piknerová Sokol Petřín 0:27:39
2 D 171 Adam Webwer Sokol Petřín 0:28:28
3 D 89 Michal Bejček SK Bejkovo 0:29:44
4 D 231 Matěj Šůcha 321start 0:30:11
5 D 226 Veronika Benešová AK Škoda 0:30:30
6 D 213 Kiki Miljanec 321start 0:31:04
7 D 45 Marek Palacký Forrest Gump team 0:34:24
8 D 87 Matěj Bejček SK Bejkovo 0:35:48
9 D 215 Jáchym Vojtíšek MOON KILL SUN 0:36:12
10 D 212 Verča Šůchová 321start 0:36:43
11 D 145 Karel Růžička Slimák team 0:38:39
12 D 180 Anna Hocká Rozběháme Česko 0:38:42
13 D 232 Julie Pašková Lipovka 0:40:03
1 M 184 Tomáš Jaša TJ Baník Stříbro 0:20:48
2 M 39 Ondřej Jadlovský Dolní Žandov 0:21:45
3 M 128 Martin Černý AC Trial Plzeň 0:22:03
4 M 10 David Lukáš Plzeň-Bory 0:22:41
5 M 168 Tomáš Koranda Plzeň 0:22:56
6 M 64 David Hajzman   0:23:24
7 M 7 Jaroslav Stahl SV Stříbro 0:24:10
8 M 137 Jan Řeřicha Sunny Runners Plzeň 0:24:30
9 M 8 Tomáš Peroutka Forrest Gump team 0:24:53
10 M 27 Štěpán  Šváb Bruslárna.cz 0:25:00
11 M 196 Jan Kadlec Třemošná 0:25:06
12 M 214 Pavel Krejčí suuny 0:25:08
13 M 106 Martin Zeman Sokol Kralovice 0:25:10
14 M 169 Jan Rendl Plzeň 0:25:11
15 M 31 Zdeněk Kanta Plzeň-Doudlevce 0:25:17
16 M 55 Miloš Klusal Plzenští běžci 0:25:30
17 M 321 Honza Šůcha 321start 0:25:47
18 M 84 Pavel Švarc Dva a půl osla 0:25:57
19 M 185 Branislav Kováčik Fénix Plzeň 0:26:10
20 M 136 Jan Fryček Sunny Runners Plzeň 0:26:24
21 M 59 Lukáš Kolařík Fénix Plzeň 0:26:28
22 M 95 Jakub Kratochvíl Fénix Plzeň 0:27:10
23 M 82 Libor Kupka Rozběháme Česko 0:27:13
24 M 81 Lukáš Hirman Dva a půl osla 0:27:16
25 M 33 Lukáš Tykal Vicenice 0:27:33
26 M 158 Václav Pribek Garda team 0:27:37
27 M 199 Zdeněk Zelenka ml. Splašení psi 0:27:50
28 M 155 Vítězslav Dvořák Plzeňští NEZMAŘI 0:27:57
29 M 134 Tomáš Kraus Sunny Runners Plzeň 0:28:04
30 M 93 Ondřej Zelenka Multidimenzionalni fenomén 0:28:53
31 M 205 David Tichota Silence family 0:29:12
32 M 138 Michal Brabec FitnessKA 0:29:18
33 M 150 Michal Holeček Libový bůček Team Horní Bříza 0:29:38
34 M 54 Jan   BAGETA Behenský RUN magazine team 0:29:42
35 M 34 Václav Král Rozběháme Česko 0:29:43
36 M 228 Lukáš Benda   0:29:54
37 M 163 Petr Procházka FBŠ Plzeň 0:29:58
38 M 14 Tomáš Víška Forrest Gump team 0:30:02
39 M 164 Martin Šampalík   0:30:18
40 M 90 Marek Chval Forrest Gump team 0:30:21
41 M 122 Radek Andrle COPR Přeštice 0:30:23
42 M 223 Petr Rapčan Bolevec 0:30:33
43 M 250 Petr Toušek Salviaparadise.cz 0:30:44
44 M 23 Pavel Les Horní Bříza 0:30:52
45 M 220 Zuzana Wolfová SCPL 0:31:16
46 M 218 Jiří Kopča   0:31:34
47 M 103 Tomáš Záhrobský Hrobak Elite Team 0:31:41
48 M 80 Jan Císař   0:31:57
49 M 299 Marek Plašil Skopčák 0:32:07
50 M 124 Petr Smrček Smrčci 0:32:08
51 M 116 Miroslav Kolouch Gym Class Heroes 0:32:16
52 M 115 Tomáš Kouřil Run4fun Lhota 0:32:26
53 M 130 Petr Kubík Bez tréninku s.r.o. 0:32:42
54 M 277 Miroslav Fencl Fénix Plzeň 0:33:16
55 M 225 Emil Reiser Lovec zážitků 0:33:53
56 M 78 Jan Hanuš   0:34:32
57 M 99 Jakub Markvart Cubicor 0:35:07
58 M 201 Petr Říha   0:35:08
59 M 114 Libor Novák Run4fun Lhota 0:35:38
60 M 63 Lukáš Stöckelmayer Šteklíci 0:35:40
61 M 76 Lukáš Sklenář Seal's RUN 0:35:47
62 M 56 Jan Pořízek Sokol Blansko 0:35:50
63 M 224 Vlastimil Nadymáček Nady tým 0:35:58
64 M 98 Radovan Vojtíšek Moon Kil Sun 0:36:11
65 M 46 Radek Bohuslav Hibrid Team 0:36:35
66 M 24 Jiří Hellus   0:37:01
67 M 105 Roman Kouřil Run4Fun Křimice 0:38:40
68 M 227 Petr Novák   0:38:41
69 M 67 Roman Vaněk VanRun 0:39:18
70 M 112 Tomáš Mráz Kineos fyziocentrum s.r.o 0:40:19
71 M 30 Daniel Košinář   0:40:53
72 M 123 Zdeněk Šilingr Seal's RUN 0:41:27
73 M 22 Jan Krsek CZEllenges 0:41:40
74 M 207 Josef Hasl Seal run 0:43:09
75 M 193 Tomáš Peksa   0:46:01
76 M 13 Jiří Cipra Forrest Gump team 0:46:02
1 M40 209 Daniel Kraus   0:22:29
2 M40 154 Norbert Švarc Mílaři Domažlice 0:23:34
3 M40 198 Jiří Bredšnajdr   0:23:48
4 M40 117 Zdeněk Ondráček Eurosoftware 0:24:06
5 M40 94 Jan Majer Silvini Madshus team 0:24:22
6 M40 25 Jiří Vokáč Třemošná 0:24:23
7 M40 73 Karel Bláha iThingBeer 0:24:48
8 M40 182 Jan Kraus 321 start 0:25:22
9 M40 181 Jan Kvasnička Všeruby 0:26:01
10 M40 202 Martrin Toncar STS Rybnice 0:27:27
11 M40 222 Jan Němec Rozběháme Česko 0:28:05
12 M40 127 Radek Kofroň Dobřanští mroži 0:28:22
13 M40 118 Jan Havlík SDH Rybnice 0:28:32
14 M40 19 Martin Vitík ROCK POINT 0:28:39
15 M40 57 Petr Spálenka Dobřanští Mroži 0:28:47
16 M40 44 Jaroslav Pitter Habanson 0:28:54
17 M40 173 Daniel Melichar DM 0:28:57
18 M40 26 Dalibor Dubský Třemošná 0:29:19
19 M40 62 Martin Menza Radčice 0:29:20
20 M40 195 Zdeněk Zelenka   st. Wanda club 0:29:49
21 M40 9 Radek Viktora Restart života 0:30:42
22 M40 88 Bejk Bejk SK Bejkovo 0:30:48
23 M40 172 Martin Leitl Běžecká škola Plzeň-Plzeňští běžci 0:31:00
24 M40 208 Luboš Burian   0:31:11
25 M40 206 Libor Řezáč Myslinka Run 0:31:53
26 M40 102 Roman Záhrobský Hrobak Elite Team 0:32:10
27 M40 4 Václav Palacký Forrest Gump team 0:32:40
28 M40 74 David Pop Forrest Gump team 0:32:54
29 M40 233 Miloslav Pašek Lipovka 0:33:09
30 M40 230 Jan Barek Lipovka 0:33:40
31 M40 216 Václav Martinovský   0:36:31
32 M40 77 David Liška Forrest Gump team 0:37:52
33 M40 72 Radek Švajcr Běžecká škola Plzeň 0:40:17
34 M40 221 Daniel Fojtík   0:40:18
1 M50 161 Jiří Vrabec Fírové 0:25:04
2 M50 167 Karel Šik Plzeň 0:29:07
3 M50 162 Karel Prokopec Rebel Team Blovice 0:30:35
4 M50 165 Milan Korjenek   0:30:50
5 M50 68 Petr Kvapil Forrest Gump team 0:30:55
6 M50 204 Jan Rosenbaum   0:31:51
7 M50 125 Miroslav Kasík PSP KK PLZEŇ 0:34:47
8 M50 65 Míra Weber Běžecký klub České spořitelny 0:40:15
9 M50 108 Jiří Sýkora šneci v běhu 0:44:10
10 M50 157 Jiří Škubal Bůček team Horní Bříza 0:49:56
1 Z 3 Teodora Chvalová Forrest Gump team 0:24:50
2 Z 119 Eliška Rosenbaumová Rozběháme Česko 0:25:13
3 Z 60 Kateřina Houfková Forrest Gump team 0:25:29
4 Z 6 Barbora Šturmová Forrest Gump team 0:26:59
5 Z 36 Julie Soukupová AK Škoda Plzeň 0:27:45
6 Z 53 Janice Tolarová   0:28:29
7 Z 16 Vlaďka Peroutková Forrest Gump team 0:30:12
8 Z 100 Hana Žohová Eaglovice Team 0:30:41
9 Z 85 Hana Hanzlíková Eaglovice Team 0:31:23
10 Z 179 Dana Císařová   0:31:56
11 Z 269 Magda Kadlecová Třemošná 0:32:18
12 Z 132 Oli Šůchová 321start 0:32:39
13 Z 187 Petra Jeřábková Fénix Plzeň 0:33:19
14 Z 21 Adéla Turčová   0:33:21
15 Z 2 Ľubica Hradecká Forrest Gump team 0:33:29
16 Z 197 Michaela Šmolíková   0:33:35
17 Z 217 Tereza Routová   0:34:27
18 Z 219 Kateřina Zelenková   0:34:28
19 Z 177 Ester Suchanová Rungo pro ženy 0:34:30
20 Z 79 Simona Posoldová   0:34:31
21 Z 111 Hana Lesová FitnessKA 0:34:36
22 Z 11 Andrea Říhová Forrest Gump team 0:34:45
23 Z 135 Tereza Puchrová Sunny Runners Plzeň 0:34:56
24 Z 133 Denisa Šrámková Sunny Runners Plzeň 0:34:57
25 Z 110 Kristýna Šlosrová   0:35:01
26 Z 188 Denisa Bejdáková Cubicor 0:35:22
27 Z 109 Lída Bašková Run4fun Lhota 0:35:39
28 Z 149 Marie Fialová Sunny Runners Plzeň 0:35:42
29 Z 255 Dana Bošková BŽB 0:35:44
30 Z 32 Šárka Holubová Dva a půl osla 0:36:04
31 Z 189 Veronika Svobodová Rozběháme česko 0:36:14
32 Z 159 Martina Taušová   0:36:29
33 Z 146 Soňa Křivancová   0:37:41
34 Z 75 Alena Kunciterová Seal's RUN 0:38:18
35 Z 126 Karolína Hirschlová Lovec zážitků 0:38:59
36 Z 148 Lucie Ledvinová Sunny Runners Plzeň 0:39:57
37 Z 186 Zdenka Hrabíková šneci v běhu 0:40:14
38 Z 191 Martina Štruncová Neběhám 0:40:33
39 Z 194 Nikola Ječná   0:40:34
40 Z 92 Kamila Kožuchová Neběhám 0:40:35
41 Z 101 Zuzana Wilhelmová Seal's RUN 0:41:26
42 Z 47 Lucie Zajícová Hibrid Team 0:41:29
43 Z 113 Nikola Havránková Plzeň 0:41:41
44 Z 211 Lenka Rádlová Na útěku 0:42:18
45 Z 141 Jana Reitmaierová   0:44:25
46 Z 104 Nikola Blažková Run4Fun Křimice 0:44:56
47 Z 170 Eva Hyránková Rozběháme Česko 0:45:08
48 Z 107 Lucie Dolejšová šneci v běhu 0:45:09
49 Z 192 Veronika Lepešková   0:46:00
50 Z 97 Karolína Škubalová Horní Bříza 0:49:55
51 Z 1 Oldřiška Ciprová Forrest Gump team 0:49:56
1 Z40 43 Helena Adamcová PSP KK PLZEŇ 0:27:53
2 Z40 153 Šárka Vančurová BKV Holýšov 0:28:31
3 Z40 52 Helena Moulisová   0:29:03
4 Z40 174 Michaela Beštová 12tka 0:30:20
5 Z40 152 Olga Tučáková   0:31:25
6 Z40 96 Pavlína Stöckelmayerová Šteklíci 0:31:39
7 Z40 18 Markéta Šantínová PSC Plzeň 0:31:50
8 Z40 41 Renata Benčová Karel tým 0:32:02
9 Z40 142 Věra Bielková Plzeň 0:33:47
10 Z40 61 Eva Nováková SC Plzeň 0:33:58
11 Z40 58 Renata Potužníková Eaglovice Team 0:34:34
12 Z40 183 Lenka Šlajsová Lenka Šlajsová 0:34:48
13 Z40 29 Petra Polívková běžím za Litice 0:35:11
14 Z40 42 Silvie Vaňková VanRun 0:36:10
15 Z40 210 Štěpánka Strejcová   0:36:15
16 Z40 129 Gabriela Králová Osel racing 0:37:35
17 Z40 234 Monika Pašková Lipovka 0:37:39
18 Z40 236 Ludmila Lacinová   0:38:07
19 Z40 203 Radmila Keslová noteam 0:38:49
20 Z40 28 Lenka Cibulková šneci v běhu 0:39:17
21 Z40 5 Darinka Palacká Forrest Gump team 0:40:04
22 Z40 151 Kateřina Kutáčová   0:40:21
23 Z40 175 Lucie Hrdličková   0:44:05
1 Z50 190 Jindra Zahálková   0:31:32
2 Z50 144 Jana Růžičková Slimák team 0:38:17
3 Z50 51 Ljuba Martínková   0:38:48