Forrest Gump Team

Záluží u Třemošné
703173251

jiriciprag@gmail.com

 
Jsme Forrest Gump team. Založili jsme tento amatérský sportovní tým v roce 2013 a čítáme přes 20 aktivních členů. Jsme nadšenci do sportu a rádi pořádáme závody pro ostatní :-) Děláme to pro zábavu a pro zpestření běžeckého života.

Informace o nás

Forestovu šestku - a nakonec i Forestovu čtrnáctku - začal náš Forrest Gump team pořádat pro pár kamarádů, ale protože se závod líbil a všichni byli jeho organizaci nadšeni, rozhodli jsme se zvát i trochu širší veřejnost. Kdo ma rád terénní závody, si přijde na své. Máme tu kopeček i malebný singlík - prostě všechno, co si můžete při krátkém - i dlouhém -  terénním závodu přát :-)

www.facebook.com/Forrest-Gump-Team-402842646577430

 

Forestova šestka

Krásný terénní závod na 6,1km, kterým otevíráme a zavíráme bežeckou sezónu. Koná se každoročně v březnu a v říjnu v obci Záluží u Třemošné - 4km od Plzně.  Přesný termín je upřesněn zde na stránkách s dostatečným předstihem před samotným závodem v sekci novinky. Pokud máte rádi větší závody s rodinnou atmosférou, je Forestova šestka to pravé pro vás :-) startovní listiny standardně čítají přes 200 běžců, na což jsme právem hrdí.

Forestova čtrnáctka

Poprvé se běžel v květnu 2016 - delší závod na 14 km. Opět 100% přírody - 0% asfaltu. Koná se na tomtéž místě, co Forestova šestka, jen trať je delší - uběhne ji však i začátečník na delší tratě, opravdu není, čeho se bát.

F2 duatlon

V říjnu 2016 proběhl s velkým úspěchem první ročník duatlonu. 3km běh / 35km kolo / 6km běh, opakování se dočkal na jaře 2017, kdy byla startovní listina plná během neuvěřitelného týdne.

F3 triatlon

V červnu 2017 jsme pořádali náš první traitlon. Otevřeli jsme stratovní listinu raději jen pro padesát lidí, přece jen je to náročné n a organizaci a naše první zkušenost. Máme takovou důveru, že se během tří dnů startovka naplnila a měli jsme dva měsíce před závodem vyprodáno :-D  Závod se povedl a závodníci se nám na příští ročník hlásí už s ročním předstíhem :-)