Forrest Gump Team

Záluží u Třemošné
724 929 642
jiriciprag@gmail.com

Startovní listina

  
st.č. příjmení jméno team ročník kat závod platba
1 Ciprová Oldřiška Forrest Gump team 1979 Z 40 F6 ANO
2 Klásková Zuzana Forrest Gump team 1995 Z F6 ANO
3 Šturmová Terezka Forrest Gump team 2012 D F6 ANO
4 Palacký Václav Forrest Gump team 1974 M40 F14 ANO
5 Palacká Darinka Forrest Gump team 1975 Z40 F6 ANO
6 Šturmová Barbora Forrest Gump team 1985 Z F14 ANO
7 Janoušková Kačenka Forrest Gump team 1978 Z40 F6 ANO
8 Peroutka Tomáš Forrest Gump team 1981 M F14 ANO
9 Kratochvílová Veronika Lemra team 1990 Z F6 ANO
10 Košinár Dan  Plzeň 1988 M F6 ANO
11 Říhová Andrea Forrest Gump team 1987 Z F6 ANO
12 Bejčková  Zlatuška SK Bejkovo 1974 Z40 F6 ANO
13 Cipra Jiří Forrest Gump team 1981 M F6 ANO
14 Víška Tomáš Forrest Gump team 1987 M F6 ANO
15 Janoušková Šárka Forrest Gump team 2007 D F6 ANO
16 Peroutková Vlaďka Forrest Gump team 1987 Z F6 ANO
17 Pich  Negramot TP training 1979 M40 F6 ANO
18 Vančurová Šárka BKV Holýšov 1972 Z40 F6 ANO
19 Šindelářová Gábina Rozběháme Česko 1978 Z40 F6 ANO
20 Vlas Jiří Johnyho jElita 1988 M F6 ANO
21 Laža Lukáš Seals RUN 1976 M40 F6 ANO
22 Soukupová Julie Forrest Gump team 1988 Z F14 ANO
23 Pejchar  Ladislav Tempo Makers 1967 M50 F6 ANO
24 Sklenář Lukáš Seals RUN 1987 M F6 ANO
25 Kunciterová Alenka Seals RUN 1987 Z F6 ANO
26 Adamcová  Helena PSP Klub koloběhu Plzeň 1975 Z40 F14 ANO
27 Fryčková Štěpánka Rozběháme Kralovice 1969 Z50 F6 ANO
28 Vančurová Šárka BKV Holýšov 1972 Z40 F6 ANO
29 Šindelářová Blanka Rebel team Blovice 1972 Z40 F6 ANO
30 Burkart Věroslava Rozběháme Plzeň 1980 Z40 F6 NE
31 Tučáková Olga Plzeň 1976 Z40 F6 ANO
32 Vohradský Lukáš Tempo Makers 1988 M F6 ANO
33 Bielková Věra Plzeň 1976 Z40 F14 ANO
34 Čižmár Michal Za mrtvou ovcí 1982 M F14 ANO
35 Andrle Radek COPR Přeštice 1981 M F6 ANO
36 Procházka Petr TJ Tlučná 1988 M F6 ANO
37 Šampalík Martin TJ Tlučná 1988 M F6 ANO
38 Procházka Vít Pivní bratři 1985 M F6 ANO
39 Chochol Pavel Plzeň 1983 M F6 ANO
40 Palíková Lucie Škoda Electric Run Crew 1988 Z F6 ANO
41 Pokorná Lucie   1991 Z F6 ANO
42 Spálenka Petr 456cíl 1978 M40 F14 ANO
43 Marešová Petra Litice 1979 Z40 F6 ANO
44 Sihelský Michal MisRunForZuZ 1987 M F14 ANO
45 Palacký Marek Forrest Gump team 2003 D F6 ANO
46 Jeníček Martin Žižkovský tygři 1988 M F6 ANO
47 Tumová Monika Plzeň 1978 Z40 F6 ANO
48 Pavlíčková Petra SKH racing 1973 Z40 F6 ANO
49 Fajfrlíková Ladislava SKH racing 1969 Z50 F6 ANO
50 Šantínová Markéta PSC Plzeň 1974 Z40 F6 ANO
51 Tuháčková Tereza SKH racing 2004 D F6 ANO
52 Linhová Klára SKH racing 1975 Z40 F6 ANO
53 Metlička  Jiří Metla team 1980 M40 F6 ANO
54 Metličková  Jitka Metla team 1983 Z F6 ANO
55 Kopelent Tomáš   1985 M F6 ANO
56 Kubík Martin Red Dwarf Team Run 1991 M F6 ANO
57 Puchrová Tereza Sunny Gang Plzeň 1991 Z F6 ANO
58 Lukeš David LUKEŠ ml. 1998 M F6 ANO
59 Stöckelmayer  Pavel Plzeň 1980 M40 F6 ANO
60 Houfková Kateřina Forrest Gump team 1991 Z F14 ANO
61 Houfek Honzík Forrest Gump team 1984 M F6 ANO
62 Procházka Jiří RMT 1962 M50 F6 ANO
63 Matoušková Marcela iThinkBeer 1963 Z50 F6 ANO
64 Hlinovský Tomáš Rozběháme Česko 1991 M F6 ANO
65 Řeřicha Jan Sunny Gang Plzeň 1988 M F6 ANO
66 Martínková Ljuba   1966 Z50 F6 NE
67 Szabóová Martina Tempo Makers 1967 Z50 F6 ANO
68 Kvapil Petr Forrest Gump team 1968 M50 F6 ANO
69 Šturm  Pavel Forrest Gump team 1979 M40 F6 ANO
70 Červený Vojta Ready2Win 2007 D F6 ANO
71 Martinovský Václav Nýřany 1971 M40 F6 ANO
72 Král Václav Rozběháme Česko 1983 M F6 ANO
73 Bláha Karel Rebel team Blovice 1973 M40 F6 ANO
74 Hrázský Josef RUN! 1974 M40 F6 ANO
75 Lacinová Ludmila Střížovice 1975 Z40 F6 ANO
76 Menza Martin Forrest Gump team 1976 M40 F14 ANO
77 Stöckelmayerová Pavlína Plzeň 1977 Z40 F6 ANO
78 Hora Petr Lemra team 1978 M40 F6 ANO
79 Císařová Dana Forrest Gump team 1979 Z40 F14 ANO
80 Císař  Jan Forrest Gump team 1980 M40 F14 ANO
81 Smrček Petr Lemra team 1981 M F6 ANO
82 Polívka Tomáš Třemošná 1982 M F6 ANO
83 Nollová Martina Nolláci 1983 Z F6 ANO
84 Noll  Radek Nolláci 1991 M F6 ANO
85 Hanzlíková Hana Eaglovice Team 1985 Z F6 ANO
86 Havlíček 2 David Osmaci.cz / Travel Free 1986 M F6 ANO
87 Bejček  Matěj SK Bejkovo 2007 D F6 ANO
88 Bejk Bejk SK Bejkovo 1977 M40 F6 ANO
89 Bejček  Michal SK Bejkovo 2002 D F6 ANO
90 Chval  Marek Forrest Gump team 1990 M F14 ANO
91 Pechová Vendula Rozběháme Česko 1991 Z F6 ANO
92 Růžička Martin TJ Tlučná 1992 M F6 ANO
93 Kratochvílová Alena Lemra team 1993 Z F6 ANO
94 Popovičová Romana Kubovo běhny 1994 Z F6 ANO
95 Pořízek Jan Sokol Blansko 1995 M F6 ANO
96 Zelenka st. Zdeněk Wanda klub 1969 M50 F6 NE
97 Korbel Martin Ferrum racing 1979 M40 F6 ANO
98 Zelenka ml. Zdeněk Laguna team 2019 1998 M F14 NE
99 Kunciter  Lukáš Rozběhnito.cz 1999 M F6 ANO
100 Žohová  Hana TJ Sokol Maxičky 1979 Z40 F6 ANO
101 Poláková Alena Rozběháme Plzeň 1975 Z40 F6 ANO
102 Havlíček David Rozběháme Plzeň 2002 M F6 ANO
103 Abraham Mikuláš Litice 2014 D F6 ANO
104 Křenová Petra Křeníci 1977 Z40 F6 ANO
105 Beneš  Ondřej Tlučná 1980 M40 F14 ANO
106 Marešová Magdalena Litice 2006 D F6 ANO
107 Kouřil Roman Rozběháme Česko 1987 M F6 ANO
108 Blažková Nikola Rozběháme Česko 1996 Z F6 ANO
109 Jadlovský Ondřej Dolní Žandov 1989 M F14 ANO
110 Kofroň  Radek 456cíl 1970 M40 F14 ANO
111 Vébr Jakub   2011 D F6 ANO
112 Hrabík Tomáš Rybnice 1974 M40 F6 ANO
113 Drahoš Martin Plasy 2003 D F6 ANO
114 Anděl Václav Angelsfamily OCR team 1990 M F6 ANO
115 Klosse Jan Klub biatlonu Plzeň Litice 2005 D F6 ANO
116 Trefanec Pavel Zruč-Senec 1976 M40 F14 ANO
117 Sládková Monika Rozběháme Kralovice 1976 Z40 F6 ANO
118 Fiala Tomáš Rozběháme Plzeň 1990 M F5 NE
119 Kykal Petr VojtAdélka Team 1983 M F6 ANO
120 Šantínová Denisa AK Škoda Plzeň 2000 Z F6 ANO
121 Císařová Agátka AK Škoda Plzeň 2010 D F6 ANO
122 Velíšková Martina MVrun 1976 Z40 F6 ANO
123 Šůcha Jan 321start 1981 M F6 ANO
124 Beštová Michaela plzeňská 12tka 1974 Z40 F6 ANO
125 Kasík Miroslav CBK /CESKY BEZECKY KLUB 1948 M50 F6 ANO
126 Spoustová Darinka Dolnobělsko 2006 D F6 ANO
127 Böhmová Alena Dolnobělsko 1978 Z40 F14 ANO
128 Kupka Libor Rozběháme Česko 1982 M F6 ANO
129 Lukeš Marek Lukešáci 1990 M F6 ANO
130 Posoldová Simona Zvracejícý jednorožcy 1979 Z40 F6 ANO
131 Hanus Jan Zvracejícý jednorožcy 1985 M F6 ANO
132 Šváb Štěpán bruslárna.cz 1994 M F6 ANO
133 Ringelhánová Libuše SKH racing 1981 Z F6 ANO
134 Ringelhán Karel SKH racing 1973 M40 F6 ANO
135 Roček Jan Sumci 1981 M F6 ANO
136 Nová Veronika Plzeň 2002 Z F6 NE
137 Zámečníková Mirka   1971 Z40 F6 ANO
138 Čižmárová Lilija Nemyslim a běžim 1986 Z F6 ANO
139 Vojtíšek Radovan Moon Kill Sun Team 1979 M40 F14 ANO
140 Nový František Plzeň 1976 M40 F6 NE
141 Plevka Hynek TJ zPlaNýnic 1981 M F14 NE
142 Pejcharová Klára Triatlon Plzeň 2003 D F6 ANO
143 Hlinovský Václav Zruč 1993 M F6 ANO
144 Košek Martin Třemošná 1981 M F6 NE
145 Kučera Otakar Přeštice 1945 M50 F6 ANO
146 Pekárek Petr   1964 M50 F14 ANO
147 Dubská Kateřina Rozběháme Plzeň 1974 Z40 F6 ANO
148 Ráček Alan   1998 M F14 NE
149 Zelenka Ondřej neběžci 1994 M F14 ANO
150              
151 Švarcová Marta holky Švarcovy 1978 Z40 F14 ANO
152 Švarcová Adéla holky Švarcovy 2008 D F6 ANO
153 Šturmová Jana Domažlice 1981 Z F14 ANO
154 Pokorný Michal Lenoši sportujou 1978 M40 F6 ANO
155 Čech Karel Laguna team 2019 2000 M F6 ANO
156              
157 Čížková Denisa Lukešáci 1995 Z F6 ANO
158 Gabriel Lukáš MTF 1986 M F6 ANO
159 Behenský Bageta   1990 M F14 ANO
160              
161              
162 Rapčan Petr Bolevec 1984 M F6 ANO
163 Aubrecht Jan   1988 M F6 ANO
164 Polák  Hynek TJ Sokol Záluží 1970 M50 F14 ANO
165 Weber Miroslav Běžecký klub České spořitelny 1965 M50 F6 ANO
166 Hlinovský starší Václav Plzeň 1966 M50 F6 ANO
167 Smatana Lubomír Běžecký klub Přeštice 1967 M50 F6 ANO
168 Čaj Roman Rozběháme Plzeň 1968 M50 F6 ANO
169 Lahoda Miroslav   1984 M F6 ANO
170 Šímová Aneta   1994 Z F6 ANO
171 Timková Kristýna   1991 Z F6 ANO
172 Cvačková Markéta NCC Plzeň - sever 1978 Z40 F6 ANO
173 Červenka Jan Sport Červenka 1979 M40 F6 ANO
174 Pašková Monika Lipovka 1974 Z40 F6 NE
175 Motlíková Vendula   1978 Z40 F6 NE
176 Motlík Jan   1976 M40 F6 ANO
177 Křenová Petra P.K. 1977 Z40 F6 NE
178 Klouda František STS Rybnice 1978 M40 F6 NE
179 Votava Petr Pumpa Plzeň 1979 M40 F6 ANO
180 Hurtová Kateřina   1980 Z40 F6 ANO
181 Bartoníček  Adam   1981 M F6 ANO
182              
183 Dvořák Víťa Plzenští Nezmaři 1983 M F6 NE
184 Šnajdr Daniel Běháme s Popinou 1984 M F6 ANO
185 Červenková Klára Sport Červenka 1985 Z F6 ANO
186 Koželuhová Kateřina Duhový jednorožec 1987 Z F14 NE
187 Koželuha Čestmír Duhový jednorožec 1987 M F14 ANO
188              
189              
190              
191              
192 Belblová Nicole   1992 Z F6 ANO
193              
194              
195              
196              
197 Svěcená  Veronika Rozběháme Plzeň 1997 Z F6 ANO
198 Janečková Vlaďka Ready2Win 1998 Z F6 NE