Forrest Gump Team

Záluží u Třemošné
724 929 642
jiriciprag@gmail.com

*Startovní listina

číslo Jméno Příjmení F3 Triatlon 23.6.2019 ročník kat platba
1 Ciprová Oldřiška Forrest Gump team 1979 Z40 ANO
2 Nováková  Eva SC Plzeň 1977 Z40 ANO
3 Motlík Jan Plzeň 1976 M40 ANO
4 Palacký Václav Forrest Gump team 1974 M40 ANO
5 Šturmová Barbora Forrest Gump team 1985 Z ANO
6 Liška David Forrest Gump team 1977 M40 ANO
7 Korbel Martin Ferrum racing 1979 M40 ANO
8 Peroutka Tomáš Forrest Gump team 1981 M ANO
9 Palacký Marek Forrest Gump team 2003 D ANO
10 Císařová Dana Karel tým 1979 Z40 ANO
11 Menza Martin Karel tým 1976 M40 ANO
12 Čamek Jakub Karel tým   M40 ANO
13 Cipra Jiří Forrest Gump team 1981 M ANO
14 Peroutková Vlaďka Forrest Gump team 1987 Z ANO
15 Zelenka ml. Zdeněk Splašení psi 1998 M ANO
16 Kofroň Radek 456cíl 1970 M40 ANO
17 Švarc Pavel Dva a půl osla 1983 M ANO
18 Hirman Lukáš Dva a půl osla 1983 M ANO
19 Fabián Vladimír Švihov 1975 M40 ANO
20 Rendl Jan Plzeň 1993 M ANO
21 Dvořák Víťa Plzenští Nezmaři 1983 M ANO
22 Červený  Vojta AF Team Plzeň 2007 D ANO
23 Chval  Marek Forrest Gump team 1990 M ANO
24 Zemánek Robert Plzeň 1989 M ANO
25 Gutwirt Adam Plzeň 1992 M ANO
26 Vohradský Lukáš Plzeň 1988 M ANO
27 Dubcová Janice KOME Kraslice 1988 Z ANO
28 Šantínová Markéta PSC Plzeň 1974 Z40 ANO
29 Šantín  Jan PSC Plzeň 1975 M40 ANO
30 Negramot Pich Seals RUN 1979 M40 ANO
31 Hocká Jana Rozběháme Česko 1980 Z ANO
32 Bielková Věra Plzeň 1976 Z40 ANO
33 Karník Luboš Author  Stupno 1978 M40 NE
34 Kadlečík Pavel AČR 1988 M ANO
35 Pejchar Ladislav STL Plzeň 1967 M50 ANO
36 Spálenka Petr 456cíl 1978 M40 ANO
37 Pašek Miroslav Lipovka 1973 M40 ANO
38 Hodaň Lukáš Saferex AF Team Plzeň 1980 M ANO
39 Čejka Martin Osek 1981 M ANO
40 Lahoda Míra Borci z Borku 1984 M NE
41 Hajnej Marek TAP 1971 M40 ANO
42 Havel Jan Pavel Havel Team 1986 M ANO
43 Hlinovský Tomáš J.D.Šulin 1991 M ANO
44 Hanzlíková Hana Eaglovice team 1985 Z ANO
45 Žohová Hana Eaglovice team 1979 Z40 ANO
46 Havelka Jan Nejhorší je dát si málo 1983 M ANO
47 Holubová Šárka Dva a půl osla 1996 Z ANO
48 Králíčková Michaela Novoveský Tatra klub 1981 Z ANO
49 Rada Michal Plzeň 1978 M40 ANO
50 Hrabě Pavel Etriatlon team 1983 M NE
51 Hrabík Tomáš FK BK 1974 M40 ANO
52 Vejvoda Martin FK BK 1989 M ANO
53 Valeš Tomáš FK BK 1990 M ANO
54 Kiliján Tomáš Kladno 1984 M ANO
55 Hlinovský Václav Krkavec 1960 M50 ANO
56 Klouda František STS Rybnice 1978 M40 ANO
57 Čech Karel Splašení psi 2000 M ANO
58 Jelínek Petr Plzeň 1977 M40 NE
59 Chudáček Zdeněk 321start 1978 M40 ANO
60 Rubáš Michal Nejhorší je dát si málo 1988 M ANO
61 Košanová Jája Johnyho parťáci 1984 Z NE
62 Procházka Jiří TTK Slavia VŠ Plzeň 1962 M50 ANO
63           NE
64 Kratochvílová Veronika LemraTeam 1990 Z ANO
65 Küfnerová Eva 321start 1985   Z ANO
66 Vorlíček Jiří Bonbon Kladno 1972 M40 NE
67 Szabóová Martina STL Plzeň 1967 Z50 ANO
68 Kvapil  Petr Forrest Gump team 1968 M50 ANO
69 Zelenka st. Zdeněk Wanda club 1969 M50 ANO
70 Lešek Vratislav Šneci v běhu 1970 M40 ANO

  71        Vorlíček            Jiří                Bonbon Kladno   1972     M40     ANO

  72        Nováková        Evička          SC Plzeň                1977      Z40      ANO